Relax

Užite si dovolenkovú pohodu a Relax

K najvyhľadávanejším rekreačným strediskám v blízkom okolí patrí termálne kúpalisko v Horných Salibách nielen ako stredisko pre letnú rekreáciu, ale aj ako stredisko zimného relaxu. Počas letnej sezóny je k dispozícií široká paleta možností – od bobovej dráhy a lezeckej steny cez trampolíny až po zjazd na bicykloch, kolobežkách, motorových štvorkolkách. 

Kaviareň v Šali, kde to má dušu a kde vonia kvalitná káva. Výberová káva značky BAZARA, nadýchaná pena cappuccina z kvalitného mlieka a vôňa čerstvo pripravených PANINNI. K tomu príjemná a šikovná obsluha a atmosféra, akú inde nenájdete. Objavte konečne to pravé miesto nielen pre všetkých kávičkárov, ale aj vyznávačov skutočnej pohody.

Tešíme sa na znovuotvorenie vodného svetu termálneho komplexu Galandia:

Centrom termálneho komplexu s celoročnou prevádzkou je hlavný objekt, v ktorom z pohľadu návštevníkov hrá rozhodujúcu úlohu bazénová hala so štyrmi nerezovými vnútornými bazénmi v celkovej rozlohe 513 m2. Zoznámte sa s vodným svetom Termál Centra Galandia. 

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

 

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 – 17:00 hod.
Utorok 8:00 – 17:00 hod.
Streda 8:00 – 17:00 hod.
Štvrtok 8:00 – 17:00 hod.
Piatok 8:00 – 17:00 hod.
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Kontaktné údaje

Delta stone plus s.r.o.

Čierna Voda 925 06 č.188

info@deltastoneplus.sk

IČO: 53 787 153

+421 903 557 413

Kde nás nájdete